Pánska móda

Inšpirovaná hudbou a výtvarným umením

Móda
povolaním

Volám sa Jaroslav Dobrotka a som majiteľom trenčianskeho závodu Accord, ktorý vyrába a distribuuje pánsku konfekciu. Mojím povolaním je móda, no celý život som vášnivý fanúšik hudby a výtvarného umenia.

Prepojením mojej lásky k práci a koníčkom vznikla unikátna módna značka GoodSon.

Prvá
kolekcia

Prvú kolekciu hudobných tričiek som vytvoril ešte počas mojich gymnaziálnych čias, kedy sme spolu so spolužiakmi na ne nastriekali názov našej kapely Glimps. Kapela sa nám neskôr rozpadla, no prvá kolekcia tričiek bola na svete.

Zákonitosti
kvalitnej výroby

Časom som pochopil, že sa chcem živiť módou, dorobil som si potrebné školy a zakotvil som ako špecialista na zahraničný obchod v konfekčnej brandži. Roky praxe ma naučili zákonitosti dobrej a kvalitnej výroby: techniku, technológiu, modelovú tvorbu, materiály a hlavne ľudí, bez ktorých to v tomto odbore nikdy nepôjde.

Dobrý a kvalitný konfekčný výrobok musí mať pri svojom zrode, popri využití modrenej techniky, v sebe obsiahnutý aj ľudský kumšt a podiel ručnej práce.

Obleky
talianskych štandardov

Medzi produktami GoodSon nájdete módne obleky pre mladých ľudí v zoštíhlenom strihu slim fit. Za výbornú cenu ponúkame obleky talianskych štandardov s akcentom na nápadité detaily a najnovšie trendy.

Neustále
rastieme

Konfekčnú ponuku neustále rozširujeme o trendové saká, nohavice a kabáty. Pripravujeme aj limitovanú sériu oblekov so špeciálnou podšívkou navrhnutou ilustrátorkou Yuko Shimizu.

Tričká od
renomovaných autorov

U nás nájdete tiež dizajnové tričká od renomovaných autorov. Námety nám vytvorili: Jozef Danglár Gertli (osobnosti Slovenska a Čiech), Yuko Shimizu (japonské fantasy-art), Michal Kečkeš (hudobníci a L+S) a Vladimír Yurkovič.

Kolekcia
mierenkových
oblekov

Úplnou čerešničkou je naša kolekcia mierenkových oblekov inšpirovaná štýlom obliekania známych hudobníkov. Na vaše prianie vám ušijeme oblek, v akom vystupovali Beatles, Jimi Hendrix, Billy Gibbons zo ZZ Top alebo Bob Dylan.

Členovia tímu

jaroslav dobrotka

Ing. Jaroslav Dobrotka

Tvorca a majiteľ značky GoodSon, poradca pri tvorbe jednotlivých produktov
Peter Kostka

Ing. Peter Kostka

Obchodník, správa značky GoodSon

Značka GoodSon vznikla z lásky k móde, hudbe a výtvarnému umeniu. Veríme, že sa nám podarilo naše nápady úspešne pretvoriť do konkrétnych modelov, vy si ich obľúbite a budú súčasťou vašich šatníkov.

vstúpiť do e-shopu